- ASUS

Цена
€386 33 / 755 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Графичен процесор | GeForce RTX 5060 |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Размери (mm) | 225 x 120 x 42 mm |
| Конектори за захранване | 1 x 8-pin |
| Чипсет | nVIDIA |
| Вид охлаждане | Активно |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Брой слотове | 2 |
| CUDA ядра | 3840 |
| AI Производителност | 614 AI TOPs |
| Честота процесор (MHz) | 2565 Mhz |
| Размер на шината (битове) | 128 b |
| Капацитет на паметта | 8 GB |
| Честота на паметта | 28 Gbps |
| Тип на паметта | GDDR7 |
| Слот | PCI Express 5.0 |
| Видео изходи | 1 x HDMI 2.1 |
| Видео изходи | 3 x DisplayPort 2.1 |
| Други характеристики | DirectX 12 API |
| Други характеристики | DLSS 4.0 |
| Тегло | 1.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR7 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Консумация (TDP) (W) | 150 |
| Препоръчително захранване (W) | 550 |
| Boost честота (MHz) | 2505 |
| Шина на паметта | 128 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 2 |
| DisplayPort портове (count) | 2 |
| Дължина (mm) | 227 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 1.20кг |
Видео карта ASUS Dual GeForce RTX 5060 EVO OC 8GB GDDR7
Отключете следващото поколение игри с ASUS Dual RTX 5060 EVO OC. Благодарение на най-новата архитектура на NVIDIA и 8GB свръхбърза GDDR7 памет, тази карта осигурява гладко представяне при 1440p и усъвършенстван ray tracing. Фабрично овърклокнатият boost clock и двувентилаторното охлаждане ви държат пред конкуренцията без усилие.
Ключови Предимства
- GDDR7 памет — Скорост до 32 Gbps за изключително бързо зареждане на текстури и по-високи кадри в секунда.
- Двувентилаторно охлаждане — Axial-tech вентилатори с 0dB технология поддържат картата хладна и тиха при леки натоварвания.
- OC версия — Фабричен овърклок за допълнителна производителност без ръчна настройка.
- Auto-Extreme технология — Автоматизирано производство гарантира превъзходно качество и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | NVIDIA RTX 5060 |
| Размер на паметта | 8 GB |
| Тип памет | GDDR7 |
| Шина на паметта | 128-bit |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x16 |
| Boost честота | 2505 MHz (OC режим) |
| Захранващи конектори | 1x 8-pin |
| Препоръчително захранване | 550 W |
| Брой вентилатори | 2 |
| HDMI портове | 2 |
| DisplayPort портове | 2 |
| Дължина | 227 mm |
| Брой заети слота | Два слота |
Какво има в кутията
- ASUS Dual RTX 5060 EVO OC GPU
- Бързо ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














